Zápasy

SÚŤAŽNÝ ROČNÍK – 2017 / 2018

DORAST – U19 – III.liga VsFZ, skupina Košicko-Gemerská
spoločné družstvo s FC Lokomotíva „B“

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK
JESEŇ
VÝSLEDOK
JAR
BODY
14  Medzev 1.11.2017 14:00 VONKU 1 : 2 3 : 2 0
15 Veľká Ida 31.3.2018 14:00 DOMA 1 : 3 2 : 1 3
16 Budimír 7.4.2018 14:00 VONKU 3 : 2 1 : 1 1
17  Šaca 14.4.2018 14:00 DOMA 3 : 7 5 : 5 1
18  Gemerská Hôrka 22.4.2018 14:00 VONKU 2 : 6 5 : 6 3
19 Malá Ida 28.4.2018 16:00 VONKU 1 : 1 2 : 0 0
20 Drnava 5.5.2018 14:00 DOMA 2 : 0 13 : 1 3
21  Kechnec 12.5.2018 14:00 VONKU 8 : 3 0 : 8 3
22 Rožňava 19.5.2018 10:30 DOMA 2 : 5 3 : 4 0
23 Hrhov 26.5.2018 17:00 VONKU 7 : 0 11 :1 0
24 Kr. Podhradie 2.6.2018 10:30 DOMA 0 : 3 3 : 3 1
25 Bidovce 9.6.2018 10:00 VONKU 3 : 2 1 : 3 3
26 Poproč 16.6.2018 14:00 DOMA 0 : 5 3 : 0 3

STARŠÍ ŽIACI – U15 – II.liga VsFZ, skupina A

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK
JESEŇ
VÝSLEDOK
JAR
BODY
14 Lokomotíva 25.3.2018 10:00 DOMA 0 : 16 0 : 7 0
15 Šaca 1.5.2018 10:00 VONKU 2 : 2 0 : 9 3
16 Čierna n/T 8.4.2018 10:00 DOMA 0 : 7 0 : 2 0
17 Galaktik 15.4.2018 10:00 VONKU 12 : 0  19 : 0 0
18 V. Kapušany 22.4.2018 10:00 DOMA 0 : 3 8 : 1 3
19 Barca 25.4.2018 14:30 DOMA 3 : 2 0 : 4 0
20 Čaňa 6.5.2018 10:00 VONKU 1 : 1 1 : 7 3
21 Lokomotíva „B“ 13.5.2018 10:00 DOMA 0 : 4 1 : 3 0
22 Košická N.Ves 20.5.2018 10:00 VONKU 5 : 1 6 : 3 0
23 Vyšné Opátske 27.5.2018 10:00 DOMA 0 : 15 0 : 9 0
24 Buzica 3.6.2018 10:00 VONKU 1 : 2 4 : 2 0
25 KAC Košice 10.6.2018 10:00 DOMA 0 : 3 3 : 8 0
26 Rožnava 15.6.2018 16:00 VONKU 10 : 3 7 : 0 0

MLADŠÍ ŽIACI – U13 – II.liga VsFZ, skupina A

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK
JESEŇ
VÝSLEDOK
JAR
BODY
14 Lokomotíva 25.3.2018 11:45 DOMA 0 : 1 0 : 4 0
15 Šaca 1.5.2018 11:45 VONKU 1 : 3 2 : 1 0
16 Čierna n/T 8.4.2018 11:45 DOMA 16 : 0 1 : 2 0
17 Galaktik 15.4.2018 11:45 VONKU 0 : 4 7 : 1 0
18 V. Kapušany 22.4.2018 11:45 DOMA 8 : 0 12 : 3 3
19 Barca 25.4.2018 16:15 DOMA 0 : 0 1 : 3 0
20 Čaňa 6.5.2018 11:45 VONKU 2 : 3 1 : 2 3
21 Lokomotíva „B“ 13.5.2018 11:45 DOMA 7 : 1 3 : 3 1
22 Košická N.Ves 20.5.2018 11:45 VONKU 0 : 3 9 : 0 0
23 Vyšné Opátske 27.5.2018 11:45 DOMA 0 : 2 0 : 14 0
24 Buzica 3.6.2018 11:45 VONKU 3 : 0 11 : 0 0
25 KAC Košice 10.6.2018 11:45 DOMA 0 : 8 0 : 7 0
26 Rožnava 15.6.2018 17:30 VONKU 1 : 1 6 : 1 0

PRÍPRAVKA – U11 „B“ – ObFZ, skupina A

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK
JESEŇ
VÝSLEDOK
JAR
BODY
9 Zdoba 7.4.2018 11:00 DOMA 22 : 2 16 : 2 3
10 Bidovce 14.4.2018 10:00 VONKU 1 : 21 0 : 5 3
11 Kalša 22.4.2018 14:30 DOMA 2 : 2 6 : 3 3
12 Nová Polhora 5.5.2018 10:00 VONKU 5 : 6 4 : 14 3
13 Ďurkov 13.5.2018 14:30 DOMA 5 : 1 9 : 2 3
14 Galaktik 18.5.2018 17:00 VONKU 7 : 2 7 : 1 0
15 Budimír 9.6.2018 10:00 DOMA 1 : 0 8 : 0 3
16  Slávia TU 2.6.2018 10:00 DOMA 1 : 8 7 : 3 0

PRÍPRAVKA – U11 – MFZ

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK JESEŇ
VÝSLEDOK BODY
6  Šaca  17.4.2018 16:00 DOMA 3 : 2 5 : 5 1
7  Galaktik 4.5.2018 16:30 VONKU 4 : 0 8 : 5 0
8  Buzica 5.6.2018 17:00 DOMA 0 : 16 1 : 10 0
9  Junior 1.6.2018 17:00 VONKU 7 : 2 13 : 6 0
10 KAC Košice 30.5.2018 17:00 DOMA 7 : 2 11 : 1 3

PRÍPRAVKA – U10 – MFZ

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK JESEŇ
VÝSLEDOK BODY
6  Šaca  17.4.2018 16:00 DOMA 5 : 0 8 : 2 3
7  Galaktik 4.5.2018 17:30  VONKU 4 : 9 9 : 2 0
8  Buzica 5.6.2018 17:00 DOMA 6 : 4 0 : 7 0
9  Junior 1.6.2018 16:00 VONKU 2 : 6 7 : 4 0
10 KAC Košice 30.5.2018 17:00 DOMA 8 : 0 10 : 3 3

PRÍPRAVKA – U9 – MFZ

NÁZOV KLUBU TERMÍN ZÁPASU ČAS ZÁPASU DOMA : VONKU VÝSLEDOK JESEŇ
VÝSLEDOK BODY
7 Galaktik  21.4.2018 14:00 VONKU 2 : 6 4 : 5 3
8  Junior 28.4.2018 14:00 VONKU 10 : 2 10 : 10 1
9 Šaca 5.5.2018 14:00 VONKU  —  —  —
10 Galaktik  12.5.2018 14:00 DOMA 5 : 8 5 : 15 0
11 Junior 19.5.2018 14:00 DOMA 6 : 2 3 : 8 0
12 Šaca 26.5.2018 14:00 VONKU